«Тиха» акція «Для них зупинився час..»

Кафедра права і соціальної роботи факультету управління, адміністрування та інформаційної діяльності Ізмаїльського державного гуманітарного університету ініціює «тиху» акцію «Для них зупинився час…» із вшанування Героїв Небесної Сотні та усього Небесного воїнства.

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Забуваючи важливі віхи національної історії – ми втрачаємо свою самобутність як нація. Тому, вважаємо за важливе робити все для того, щоб Героїв Небесної Сотні пам’ятали.

Мета акції: активізувати сучасну молодь на конкретні дії задля вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та Перемоги України.

Завдання акції: згадати про тих, хто віддав своє життя і більше нічого не зможе змінити; звернутися у ці важкі для країни часи до нового покоління, нагадуючи про цінність часу для кожної людини, про цінності сьогодення кожного українця, про те, що кожен з нас має змогу і час додати максимум зусиль для перемоги України.

Умови акції: принести  годинники (настінні, наручні, будильники – неробочі, які не використовуються)

Акція проходитиме  20 – 22 лютого  2023 року в холі Ізмаїльського державного гуманітарного університету.

Зламані годинники приносити за адресою: вул. Рєпіна, 12, каб. 404.

Відповідальна особа Вікторія Маніта (+380977332476)

Поширити