Соціальна робота: за покликом душі

Допоки існуватиме держава,
доти буде існувати соціальна робота.

Саме тому сьогодні в календарі професійних свят є Всесвітній день соціальної роботи (відзначається щорічно третього вівторка березня), який у цьому році відзначають 21 березня.

Науково-педагогічні працівники разом зі здобувачами вищої освіти кафедри права і соціальної роботи взяли участь в онлайн-заході «Нові горизонти соціальної роботи» в межах відзначення Всесвітнього дня соціальної роботи у партнерстві Міністерства соціальної політики України та Дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ».

Захід був спрямований на привернення уваги громадськості до соціально значущих питань, насамперед до проблем забезпечення соціальної захищеності найбільш вразливих верств населення та до необхідності надання допомоги людям, які її найбільше потребують. Також особливу увагу було приділено волонтерству.

Під час заходу були нагороджені соціальні робітники нашої держави, а також, вручені сертифікати майбутнім прийомним батькам, які пройшли курс навчання.

Гостро стояло питання освіти соціальних працівників. А це, про необхідність виховання нового покоління відданих соціальних працівників, які за покликом душі творитимуть добрі справи.

Ми пишаємося тим, що Ізмаїльський державний гуманітарний університет  випускає працівників соціономічної сфери, які, займаючи свої посади,  працюють на благо процвітання нашої держави!

Зі святом!

Викладач кафедри права
і соціальної роботи
 Вікторія МАНІТА

Поширити