Онлайн-квіз «Що ти знаєш про Україну»

«Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води…
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди…»
Володимир Сосюра

17 травня 2023 року в рамках Тижня науки в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті відбувся міжкафедральний, патріотичний онлайн-квіз «Що ти знаєш про Україну». Це перший у своєму роді захід у м. Ізмаїл, який у режимі  онлайн зібрав 30 осіб, які в ігровому форматі проявили зацікавленість до історії, культури та розвитку України. Організаторами інтелектуального змагання виступили кафедра математики, інформатики та інформаційної діяльності, а також кафедра права і соціальної роботи.

З вітальним словом виступила декан факультету управління, адміністрування та інформаційної діяльності доцент Вікторія Мізюк. А позитиву, чіткості та лаконічності заходу надала ведуча – Людмила Драгієва.  Надійна технічна підтримка від Вікторії Маніти дозволила всім учасникам зазирнути у світ цікавих інтерактивних вправ.

За умовами квізу, всі учасники були об’єднані у три команди («Солов’їні захисники», «Ми і Паша», «Діти Стасика»), які обрали своїх представників – капітанів. Цікавою практикою було те, що до складу команд входили і науково-педагогічні працівники університету, і здобувачі вищої освіти. При цьому робота була дуже активною, доброзичливою, з рисами здорової конкуренції, захопленням та навіть азартом. Підрахунком балів займалась лічильна комісія, головою якої була Марина Решетникова, а незалежний експерт квізу – Анастасія Метіль, яка ретельно аналізувала кожний етап гри, спостерігала за дотриманням правил та забезпеченням рівних умов для всіх учасників інтелектуальної вікторини.

Протягом обговорення та надання відповідей на поставлені питання, було надано можливість доторкнутися до знань про Україну за такими турами, як «Числа», «Міста», «Видатні постаті» та «Дудл від Google».

Даний захід проводився з використанням інтерактивного Інтернет-сервісу мультимедійних дидактичних вправ LearningApps, який надав можливість не лише інтелектуально розвинути свої здібності та пізнання, а й наочно побачити розмаїття та красу нашої держави.

Вітаємо переможців та учасників інтелектуального змагання і бажаємо нових вагомих перемог, а також сподіваємося на подальшу зацікавленість у подібних заходах. Нехай ваші зусилля завжди супроводжує успіх і задоволення!

Організатори квізу: Л.Драгієва, В.Маніта,
А.Метіль, М.Решетникова

Поширити