БЕЗПЕЧНЕ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

В рамках роботи над темою трафікінгу продовжуємо навчати молодь ефективно протидіяти торгівлі людьми в різних життєвих моментах. Саме тому команда проєкту «Запобігання торгівлі людьми серед біженців війни в Україні» провела інтерактивну взаємодію зі здобувачами вищої освіти, спеціальностей 081 Право та 231 Соціальна робота Ізмаїльського державного гуманітарного університету, щодо безпечного працевлаштування як в Україні, так і поза межами нашої держави.

Розпочався захід із того, що студенти розкрили сутність особливостей трудової експлуатації як одного з видів торгівлі людьми, а перевірити свої знання змогли через інтерактивну квест-гру від Міжнародної організації з міграції на своїх смартфонах. Успішно виконавши усі завдання та створивши план безпечного працевлаштування в командах, здобувачі освіти отримали сертифікати МОМ.

За даними статистики, саме трудова експлуатація є одним з найпоширеніших злочинів з загального переліку видів торгівлі людьми, тому таке навчання тих, хто вже робить певні кроки у підробітках протягом студентських років – важлива задача держави та громадськості.

Організація та участь у подібних заходах дає змогу протистояти поширенню явища торгівлі людьми, а також підвищує рівень правової свідомості не лише здобувачів освіти, а й викладачів.

Марина РЕШЕТНИКОВА, викладачка КПіСР

Поширити