Шановна Ізмаїльська університетська громадо! Шановні викладачі, співробітники, батьки, студенти!

Сердечно вітаю із початком нового навчального року, Днем знань – всенародним святом мудрості, натхнення та нових відкриттів. Це – день, з якого по суті починається дорога у щасливе майбутнє для кожного з нас!

Упевнений, що новий навчальний рік стане успішним кроком до омріяної перемоги над зовнішніми та внутрішніми ворогами, мирного життя в нашій суверенній Україні, прогресивного розвитку єдиного державного закладу вищої освіти в Українському Придунав’ї – Ізмаїльського державного гуманітарного університету, і ми зможемо досягти наших стратегічних планів в реалізації системної гуманітарної політики на півдні Одеської області.

Незважаючи на повномасштабну війну росії проти України, ми традиційно розпочинаємо новий навчальний рік – 1 вересня, а отже, відкриваємо цікавий, незвіданий та нелегкий шлях до нових знань, самостійного життя.

З особливим теплом звертаюся до вас, шановні здобувачі.  Пам’ятайте: ваш успіх залежатиме, у першу чергу, від власного бажання вчитися і розвиватися.

Викладачі допоможуть набути необхідні компетентності, але досягти помітних результатів дуже складно без постійної роботи над собою, вміння ставити цілі та досягати їх. Саме ваше прагнення до навчання та пізнання, творчого мислення й самореалізації є запорукою гідного майбутнього.

Висловлюю слова щирої подяки нашому науково-педагогічному колективу, інтелектуальній еліті Українського Придунав’я за щоденну напружену творчу працю, ентузіазм та високий професіоналізм! Ваша мудрість, людяність і знання залишаються зі студентами на все життя!

У цей непростий для нашої країни час нам вдалося належно забезпечити неперервність освітнього процесу, якість і сталість здобуття освіти, втримати свої лідерські позиції серед вітчизняних закладів вищої освіти та підвищити імідж нашої Ізмаїльської університетської громади.

Сьогодні, ми, на своєму освітньому фронті, маємо працювати з подвійною енергією і силою, адже розуміємо, що від наших освітян також буде залежати успіх і перемога у цій війні. А на велику перспективу – розбудова нашої держави.

Від усього серця бажаю всім здоров’я, щастя і добра, натхнення в роботі, нових професійних здобутків та непохитної віри у нашу Перемогу! Нехай усі світлі задуми й плани знайдуть своє втілення, а також буде корисним та вдалим новий навчальний рік.

Слава Україні! Героям Слава!

 З повагою, Ярослав Кічук,  ректор університету

Поширити