Юридична клініка «Carpe diem»

В Ізмаїльському державному гуманітарному університеті функціонує юридична клініка Carpe diem, яка надає можливість  кожному студенту спеціальності 081 Право випробувати себе у правозастосувальній діяльності.

Діяльність юридичної клініки допомагає підвищувати рівень практичних знань, умінь і навичок студентів спеціальності 081 Право. Через роботу юридичної клініки у навчальний процес впроваджуються елементи практичної підготовки студентів у сфері юридичних послуг, надається правова допомога населенню, проводяться заходи з правової освіти громадян.

Юридична клініка Ізмаїльського державного гуманітарного університету є неспеціалізованою і надає безоплатну правову допомогу населенню з питань захисту прав і свобод з різних галузей права відповідно до чинного законодавства України. Формами надання правової допомоги  юридичною клінікою є усні консультації та підготовка письмових консультацій, складання позовних заяв, скарг, клопотань тощо. Консультантами юридичної клініки є студенти 2-4 курсів.

Долученість до роботи юридичної клініки дає можливість студентам не тільки краще засвоювати навчальний матеріал, але й відчувати реальну користь від своєї праці та швидко адаптуватись до умов майбутньої практичної  діяльності.

Належна якість правової допомоги забезпечується здійсненням контролю викладачів, які надають необхідну методичну та теоретичну підтримку. Робота юридичної клініки здійснюється відповідно до Стандартів діяльності юридичних клінік України. Правова допомога надається безпосередньо під час  звернення відвідувача або після опрацювання отриманого матеріалу.

Графік роботи:

Понеділок – четвер з 13.00 до 15.00 год.

Керівник Юридичної клініки: 

Метіль Анастасія Сергіївна – кандидат юридичних наук, доцент кафедри права і соціальної роботи.

Е-mail: carpediemi.idgu@gmail.com

 

 

Телеграм-бот: @legal_clinic_carpe_diem_bot