Запрошуємо до «Простору для СЕБЕ»

Мова йде про студію плейбек-театру* «Грані», котра працює щосереди о 18:30 у гуртожитку 1, кімната 100-А. У приміщенні для людей (внутрішньо переміщених осіб, викладачів, студентів, жителів міста), яким необхідна підтримка, організовано затишний простір.

Учасники Студії сповнені різними емоціями: бути «тут і зараз», бути «стомленим», «скуйовдженим», бути «разом», бути у «просторі». Але є те, що об’єднує усіх разом – це бути там, де тебе ПІДТРИМУЮТЬ.

Цікаві парні взаємодії, пропозиції та погодження, або не погодження супроводжуються дитячими емоціями сміху, сліз, бешкетництва. Вправи на відчуття цілісності у команді. Підтримуючий простір. А на останок   гра акторів. Гра  реальних історій реальних людей.

Актори, музичний супровід, кондактор – є все, щоб бути почутим.

Бути у групі, означає підтримувати один одного. Бути у групі – бути корисним для когось. Бути разом з плейбек-театром «Грані» – це «бути для СЕБЕ»!

Запрошуємо у студію плейбек-театру «Грані»!

Викладач кафедри права і
соціальної роботи 
Вікторія МАНІТА

 * Плейбек-театр (також театр плейбек, англ. Playback Theatre, букв. переклад «театр відтворення») — різновид інтерактивного театру імпровізації, що складається з двох основних комплементарних практик: розповіді глядачами особистих історій на публіку та миттєвої художньої інсценізації акторами цих розповідей у специфічних формах. У дійстві плейбек-театру завжди є ведучий (на проф. сленгу «кондактор»), який організовує ці практики та супроводжує увесь процес, від вступного до заключного слова.

Поширити