Навчальна (ознайомча) практика на кафедрі права і соціальної роботи

12 квітня 2023 року викладачами кафедри права і соціальної роботи в рамках проходження здобувачами вищої освіти ознайомчої практики було організовано екскурсію до Ізмаїльського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Здобувачі спеціальностей 081 «Право» та 231 «Соціальна робота» разом із викладачами Метіль А.С., Манітою В.О. і Решетниковою М.Ю. мали змогу ознайомитись із роботою Центру, обговорити найбільш розповсюджені проблеми, з якими стикається населення в умовах сьогодення.

Фахівці Центру наголосили на тому, що найбільш проблемними питаннями наразі залишаються: права внутрішньо переміщених осіб, права осіб з інвалідністю, права військовослужбовців, а також питання, які стосуються домашнього насильства, булінгу та земельних правовідносин. Continue reading “Навчальна (ознайомча) практика на кафедрі права і соціальної роботи”