Ми знаємо, хто ми є, але не знаємо,
ким ми можемо бути (Вільям Шекспір)

Введення у 2022 році воєнного стану в Україні  внесло значні корективи в життя, роботу та навчання кожного українця, проте незмінним лишилося одне — стійкість. Об’єднатися, допомагати та перемагати – це вибір українського народу взагалі та науково-педагогічних працівників Ізмаїльського державного гуманітарного університету, зокрема.

Психологічна стійкість та підтримка один одного під час військових конфліктів та протягом реабілітації внаслідок бойових дій є вкрай важливим елементом розвитку сучасного суспільства. Мабуть, найголовніше сьогодні – це стабільний психологічний стан, без якого життя та навчання в кризових умовах не можуть бути успішними. Фахівці кафедри права і соціальної роботи, кафедри математики,  інформатики та інформаційної діяльності, а також кафедри управління підприємницькою та туристичною діяльністю протягом березня 2023 року пройшли тренінг із психологічної підтримки задля допомоги здобувачам вищої освіти, тимчасово переміщеним особам та постраждалим від бойових дій в Україні. Continue reading “Викладачі університету розвивають психологічну стійкість під час дій в екстремальних ситуаціях”