Кафедра права і соціальної роботи Ізмаїльського державного гуманітарного університету запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей у суботу, 06 травня 2023 р. (початок об 11.00!!!).

Ви мрієте стати високоякісним фахівцем?

Розпочинаєте успішну професійну кар’єру?

Тож, вища освіта освітнього ступеня «бакалавр», «магістр» за спеціальностями 081 Право та 231 Соціальна робота чекає на Вас!

Зустріч відбудеться у змішаному форматі: ОНЛАЙН – платформа Google Meet (Лінк: https://meet.google.com/bvr-vuzu-evi%D0%9D%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D1%80) та ОФЛАЙН – м. Ізмаїл, вул. Рєпіна, 12, ауд. 113.

До Вашої уваги буде запропонована наступна інформація:

• особливості вступної компанії 2023 року;
  • переваги навчання за спеціальностями, запропонованими кафедрою права і соціальної роботи;
  • відповіді на актуальні питання вступників.

Continue reading “Шановні випускники загальноосвітніх навчальних закладів, абітурієнти та усі зацікавлені у вступній кампанії 2023 року!”

Запрошуємо взяти участь у роботі круглого столу

Кафедра права і соціальної роботи запрошує викладачів, здобувачів вищої освіти та усіх бажаючих взяти участь у роботі круглого столу «Україна після перемоги: майбутнє очима студентів», який відбудеться 11 травня 2023 року в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті.

Мета круглого столу – обговорення можливих стратегічних напрямків розвитку країни та шляхів формування патріотизму серед молоді.

Ключові теми для обговорення:

1. Ціннісні зміни в українському суспільстві, викликані війною.
  2. Трансформація політичних та правових інститутів в умовах війни та євроінтеграційні перспективи післявоєнної України.
  3. Формування української політичної нації: національна ідентичність та патріотизм.

Дата проведення: 11 травня 2023 року

Час проведення: 14.30-16.00

Формат проведення: дистанційно (online) Continue reading “Запрошуємо взяти участь у роботі круглого столу”