Щовесни студенти Ізмаїльського державного гуманітарного університету з нагоди Всеукраїнського дня науки відзначають беруть активну участь у Всеукраїнській науково–практичній конференції молодих вчених та студентів «Пріоритетні напрями європейського наукового простору: пошук студента».

Цього року 18 травня студенти ІДГУ представили власні наукові дослідження у понад 20 секціях. Зокрема, здобувачі вищої освіти кафедри права і соціальної роботи (секція №16 «Суспільно-правових наук та соціальної роботи») здивували аудиторію різноманітністю наукових тем, употужнили свої виступи змістовними презентаціями й аргументуванням власних позиції щодо тієї чи іншої суспільно-правової проблеми. Continue reading “«Vita sine litteris mors est» (життя без науки – смерть) – підсумки засідання секції №16 «Суспільно-правових наук та соціальної роботи»”

16 травня 2023 року в рамках Тижня науки в ІДГУ викладачами кафедри права і соціальної роботи (доц. Замашкіна О.Д., ст.викл. Рубан А.К., викл. Маніта В.О.) було проведено засідання круглого столу «Розвиток волонтерства в Ізмаїльському районі». У заході взяли участь студенти спеціальності 231 Соціальна робота та 081 Право, викладачі кафедри. Запрошені гості – представники громадської організації «10 квітня», голова Регіонального аналітичного центру «Вільна – безпечний простір для жінок і дівчат» Світлана Гудь.

Серед порушених тем обговорювали наступні:

1. Перспективи розвитку волонтерства в Україні: цілі, завдання, функції.
  2. Феномен волонтерства. Критерії волонтерської діяльності.
  3. Волонтерська діяльність в Україні: напрямки, форми роботи.
  4. Розвиток волонтерського руху в Україні.
  5. Історія становлення волонтерського руху в Україні.
  6. Міжнародний досвід волонтерського руху.
  7. Розвиток волонтерства в Ізмаїльському районі.

Continue reading “Підсумки засідання круглого столу «Розвиток волонтерства в Ізмаїльському районі»”