Онлайн-квіз «Що ти знаєш про Україну»

«Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води…
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди…»
Володимир Сосюра

17 травня 2023 року в рамках Тижня науки в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті відбувся міжкафедральний, патріотичний онлайн-квіз «Що ти знаєш про Україну». Це перший у своєму роді захід у м. Ізмаїл, який у режимі  онлайн зібрав 30 осіб, які в ігровому форматі проявили зацікавленість до історії, культури та розвитку України. Організаторами інтелектуального змагання виступили кафедра математики, інформатики та інформаційної діяльності, а також кафедра права і соціальної роботи.

З вітальним словом виступила декан факультету управління, адміністрування та інформаційної діяльності доцент Вікторія Мізюк. А позитиву, чіткості та лаконічності заходу надала ведуча – Людмила Драгієва.  Надійна технічна підтримка від Вікторії Маніти дозволила всім учасникам зазирнути у світ цікавих інтерактивних вправ. Continue reading “Онлайн-квіз «Що ти знаєш про Україну»”